Sprzedaż wózków widłowych

Firma z wieloletnim doświadczeniem to pewny partner handlowy. Posiadamy szeroki wybór nowego i używanego sprzętu – od wózków widłowych po osprzęt, regały magazynowe oraz podesty ruchome.

W naszej ofercie znajdują się setki produktów dopasowanych do potrzeb klienta. Jest to odpowiedź na dynamiczny rozwój na rynku. Do dyspozycji klienta posiadamy także wykwalifikowanych konsultantów i doradców technicznych, dzięki którym wybór właściwego rozwiązania jest jeszcze prostszy!

Nasza oferta wózków łączy kompetencje i możliwości trzech marek. W związku z tym możemy oferować rozwiązania spełniające wygórowane oczekiwania w zakresie rozważań technologicznych, jakości, ergonomii i wzornictwa, a także najbardziej restrykcyjne normy produkcyjne. Najważniejsze jednak jest to, że maszyny te poprawiają warunki Twojej pracy. Portfolio naszych produktów obejmuje wózki magazynowe i czołowe oraz rozwiązania specjalne do konkretnych zastosowań. Dążymy do zaspokojenia wszelakich potrzeb związanych z przeładunkiem materiału we wnętrzach budynków i na zewnątrz, oferując maszyny o nośności od 350 do 10 000 kg.

W ofercie znajdziemy:
 • – Wózki paletowe transportowe – kompaktowe i zwinne wózki widłowe dostępne w różnych wariantach.
 • – Wózki paletowe podnośnikowe – kompaktowe, zwinne ręczne wózki podnośnikowe dostępne w różnych wariantach.
 • – Wózki kompletacyjne – nisko umieszczony stopień i podnoszona, centralnie usytuowana platforma operatora zwiększają do maksimum wydajność kompletacji zamówień.
 • – Wózki Reach-Truck – wózki wysokiego składowania UniCarriers z serii Tergo zaprojektowano z myślą o długich okresach pracy między przeglądami i ponadprzeciętnej łatwości serwisowania.
 • – Wózki do wąskich korytarzy roboczych – doskonałe wykorzystanie przestrzeni przy korytarzach na ładunek o głębokości 1200 mm szerokich na zaledwie 1640 mm.
sprzedaż
 • – Wózki widłowe elektryczne – modele z podstawą o masie 2,5 tony charakteryzują się szerokością całkowitą 1070 mm, długością całkowitą do czoła wideł równą 2190 mm, a szerokość korytarza umożliwiająca składowanie pod kątem prostym to tylko 3300 mm.
 • – Wózki widłowe czołowe DIESEL/LPG – profesjonalne wózki widłowe zasilane DIESLEM lub LPG oferujące niesamowitą wytrzymałość oraz niezawodność.
 • – Podesty – gama podestów ruchomych do wszelkich prac na wysokościach
 • – Regały – ogromny wybór regałów do magazynowania dla wielu firm.
 • – Wózki używane – wózki używane, jak również po okresie wynajmu, mające stosunkowo niskie przebiegi MTH.
 • – Osprzęt do wózków – najwyższej klasy osprzęt do wózków widłowych.
 • – Części zamienne – oryginalne części zamienne, które zostały zaprojektowane specjalnie do Twojego wózka.
Montaż i sprzedaż opon
Opony amortyzujące
Opony  amortyzujące zostały stworzone by przenosić duże ciężkie ładunki na  krótkich odcinkach przy ograniczonych rozmiarach wózka. Opaski nadają  wózkowi wyjątkowej stabilności, oraz zmniejszają opory toczenia.  Produkowane są różnych wersjach mieszanek gumowych od wyjątkowo  odpornych na zużycie do przenoszących ogromne obciążenia. Dokonując  wyboru odpowiedniego ogumienia do swojego widlaka warto dokładnie  przeanalizować warunki pracy oraz zagrożenia dla opony, skontaktuj się  z naszym biurem w celu profesjonalnego doradztwa lub wybierz dla siebie  idealne rozwiązanie z naszego katalogu produktów.
Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź podany numer telefonu. Oferujemy Państwu opony  producentów Solideal, Continental,  Michelin, Firestone, Goodyear,  Dunlop, Mitas i wiele innych

Sprzedaż i wymiana opon


Opony do wózków widłowych
OPONY  DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH – wózki widłowe wykonują prace podnoszenia  i układania pionowo, co oznacza przemieszczanie produktów w sposób  bezpieczny i precyzyjny a także na wąskich przestrzeniach. Częste zmiany  kierunków jazdy, gwałtowne manewry, przyśpieszanie oraz hamowanie  wymaga od opon niezawodności i wytrzymałości. Ogólnie ogumienie do  wózków widłowych podzielić możemy na opony:

Opony pneumatyczne
Opony  pneumatyczne występują w dwóch wykonaniach diagonalnych i radialnych.  Pierwsze jest to pewna sprawdzona wielowarstwowa konstrukcja,  o doskonałej stabilności i odporności na uszkodzenia szczególnie ściany  bocznej. Opony radialne do wózków widłowych znajdują zastosowanie wśród  klientów ceniących sobie, jakość wykonania, wysokie przebiegi, doskonały  komfort jazdy, niskie opory toczenia a nawet tam gdzie wymagane są  właściwości elektrostatyczne. Ogumienie pneumatyczne stosowane jest tam  gdzie nie występuje ryzyko uszkodzeń konstrukcji opony lub jest ono  minimalne. Dzięki stosowaniu opon pompowanych zwiększamy komfort jazdy. 

Opony superelastyczne
Opony  superelastyczne tzw. pełne montowane są na standardowych felgach wózków  widłowych, dostępne w wersjach czarnych jak i białych czy szarych  niebrudzących. Dzięki zamontowaniu opon pełnych zwiększamy stabilność  wózka szczególnie ważne przy wysokim składowaniu. Dzięki oponom  superelastycznym przebicie, uszkodzenie zostaje wyeliminowane  praktycznie do zera zwiększając mobilność wózka. Opona superelastyczna  posiada w konstrukcji specjalną warstwę gumy odpowiedzialną za uginanie  się, dzięki czemu komfort jazdy zbliżony jest do opony pneumatycznej. 

Sprzedaż części zamiennych

Przez dziesięciolecia inżynierowie Nissan sporządzili i dopracowali „Normę projektowania Nissan” — wyznacznik niezawodności Nissana — dzięki wiodącej w świecie wiedzy motoryzacyjnej w zakresie projektowania, badań i certyfikacji Oryginalnych Części Zamiennych Nissan.

Oryginalne części zamienne Nissan zostały zaprojektowane specjalnie do Twojego Nissana. Charakteryzują się one doskonałym dopasowaniem, a także niezawodnością, wytrzymałością i bezpieczeństwem, utrzymując jednakowo wysokie parametry w każdych warunkach.

Nissan Forklift rekomenduje, przeprowadzanie przeglądów i napraw wózków marki Nissan z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych Nissan.

Stosują ekologiczne, najnowocześniejsze wyposażenie, części i podzespoły, które zostały wyprodukowane specjalnie dla Nissana.

Dbamy o Twój Wózek tak samo jak Ty, możesz zatem być pewien, że prace przy wózku zostały wykonane przez naszych przeszkolonych specjalistów, zapewniając Ci „spokojną głowę”.

WSZYSTKIE ORYGINALNE CZĘŚCI NISSAN SĄ OBJĘTE ROCZNĄ GWARANCJĄ.

W dziale części, oferujemy Państwu pełen asortyment oryginalnych części i akcesoriów do wszystkich typów wózków NISSAN FORKLIFT.

PONADTO:

 • – Pełen asortyment płynów takich marek jak: Shell, Castrol, Mobil.
 • – Pełna oferta opon wszystkich wiodących producentów świata.
 • – Części zamienne do innych marek wózków.

Dysponujemy magazynem, uzupełniamy na bieżąco dostawami z magazynu NISSAN Forklift.

Części zamienne

OFERUJEMY:

 • – Profesjonalną i kompetentną obsługę.
 • – Szybką realizację zamówień na części nie będących w naszym posiadaniu.
 • – W przypadku braku towaru w, ekspresowe zamówienia towaru z magazynu NISSAN Forklift (w terminie do czterech dni roboczych).
 • – Dla stałych odbiorców bardzo atrakcyjny rabat (uzależniony od wysokości obrotów).


SPECJALNIE DLA WAS ZAJMUJEMY SIĘ REALIZACJĄ WSZELKICH ZAMÓWIEŃ NIETYPOWYCH I INDYWIDUALNYCH.