FINANSOWANIE

Finansowanie
Poszukujesz oferty dopasowanej do Twoich potrzeb? Chcesz używać maszynę już dzisiaj nie płacąc 100% jej ceny?

Wózki widłowe to świetne inwestycje logistyczne dla firmy. Nawet jeśli dopiero zaczynasz lub chcesz ulepszyć swój sprzęt, wózek widłowy (z jego zdolnością do rozładowywania, przenoszenia i podnoszenia dużych kontenerów) bardzo Ci pomoże. Rozumiemy, że wózki widłowe i inny sprzęt do przenoszenia materiałów mogą być bardzo drogie (zwłaszcza jeśli potrzebujesz więcej niż kilku jednostek). Aby uniknąć konieczności płacenia z góry za kosztowny sprzęt przemysłowy, powinieneś szukać najlepszego finansowania wózków widłowych, jakie możesz znaleźć, najlepiej w firmie, która ma w ofercie leasing sprzętu przemysłowego.

Mitec pomaga znaleźć odpowiednią firmę finansującą sprzęt do przeładunku.  Rozumiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego poprosimy firmy finansujące o przygotowanie w twoim imieniu odpowiednich ofert nowe lub używane finansowanie wózków widłowych. Zwykle otrzymujemy odpowiedź w ciągu kilku godzin.

Jeszcze jeden aspekt. Najlepsze oferty finansowania wózków widłowych są ustrukturyzowane, dzięki czemu miesięczne płatności są przystępne. Pozwala to firmie uzyskać potrzebny nowy lub używany wózek widłowy w leasingu lub kredycie, a jednocześnie zachować rezerwy gotówkowe na inne przedsięwzięcia biznesowe. To właśnie takie doświadczenie sprawia, że ​​firmy leasingowe i są chętne do finansowania przy zakupach wózków widłowych (używanych lub nowych).

Leasing operacyjny

Możesz uzyskać na wskazany czas prawo do użytkowania naszych maszyn, dzięki elastycznym i przystępnym zasadom leasingu operacyjnego. Mamy trakcyjny system leasingowy, płatny w ratach. Współpracujemy z wieloma bankami, zatem jeżeli chcesz poznać pełną ofertę, skontaktuj się z nami.

Dzięki temu możesz zaliczyć w koszty:

  • – opłatę wstępną
  • – miesięczne czynsze leasingowe
  • – prowizję
  • – koszty ubezpieczenia wynajmowanego przedmiotu leasingu
monety i długopisy
licznie na kalkulatorze

Leasing kapitałowy

Równie atrakcyjną formą leasingu finansowego, jest kapitałowy. Dzięki niemu przedmiot umowy jest traktowana jako własność osoby korzystającej. Możliwe jest przez to zamortyzowanie takiego przedmiotu. My jako leasingodawca, wystawiamy faktury na raty czynszu leasingowego z kosztami rozbitymi na ratę kapitałową i odsetkową.

Dzięki temu możesz zaliczyć w koszty:

  • – amortyzację przedmiotu leasingu
  • – część odsetkową czynszów leasingowych
  • – prowizję
  • – koszty ubezpieczenia wynajmowanego przedmiotu leasingu

Leasing pozabilansowy

Skorzystaj z tej oferty, jeżeli chcesz odliczyć całość opłat jako koszt w trakcie trwania umowy leasingowej. To rodzaj leasingu operacyjnego, który jest bardzo atrakcyjną formą dla przedsiębiorców. Ten rodzaj umowy nie zobowiązuje do wykupu przedmiotu po zakończeniu leasingu.

uśmiechnięta kobieta przy komputerze
kalkulator i długopis

Kredyt

Elastyczne warunki dostosowane do Twoich możliwości i czasu trwania, zapewnione przez najlepsze banki z którymi współpracujemy – to właśnie kredyt który mamy do zaoferowania. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu, by wybrać najlepszą opcję.