Ładowanie akumulatora

Akumulatory LI-ION

Bezobsługowe z maksymalną wydajnością, i kosztami energii niższymi o 30%.

Znacznie dłuższa żywotność, zużycie energii elektrycznej zmniejszone nawet o 30%, możliwość naładowania w bardzo krótkim czasie i 100% bezobsługowość. To tylko kilka z powodów, dla których warto wybrać nowoczesne akumulatory litowo-jonowe.  Zaawansowane technologicznie ogniwa tego typu pasują do wszystkich oferowanych przez nas maszyn również typu Reach-Truck. Doskonale sprawdzają się przy intensywnej pracy wielozmianowej.

W porównaniu do tradycyjnych ogniw kwasowo-ołowiowych, akumulatory Li-ION gwarantują bardzo szybkie ładowanie wózków magazynowych – 100% w ciągu zaledwie 1 godziny!

Nie trzeba przy tym inwestować w specjalne pomieszczenie do ładowania baterii ani w systemy wentylacji. Wystarczy podłączyć uniwersalną ładowarkę, która pasuje do wszystkich ogniw, niezależnie od ich pojemności i napięcia, i gotowe.

Produkty nie wymagają przy tym praktycznie jakichkolwiek czynności konserwacyjnych. Pozwala to jeszcze bardziej zmniejszyć koszty ich eksploatacji.

Zwiększ wydajność wózków widłowych w swoim magazynie.Ppostaw na wytrzymałe, zeroemisyjne akumulatory litowo-jonowe gwarantujące bardzo niskie straty energii podczas ładowania!