Ładowanie akumulatora

Akumulatory LI-ION

Bezobsługowy i większa wydajność, a koszty energii niższe o 30%.

Znacznie dłuższa żywotność, zużycie energii elektrycznej zmniejszone nawet o 30%, możliwość naładowania w bardzo krótkim czasie i 100% bezobsługowość – to tylko kilka z powodów, dla których warto wybrać nowoczesne akumulatory litowo-jonowe dla wózków widłowych UniCarriers! Zaawansowane technologicznie ogniwa tego typu pasują do wszystkich oferowanych przez nas maszyn typu Reach-Truck z serii Tergo i doskonale sprawdzają się w szczególności przy intensywnej pracy wielozmianowej.

W porównaniu do tradycyjnych ogniw kwasowo-ołowiowych, akumulatory li-ion gwarantują bardzo szybkie ładowanie wózków magazynowych – 100% w ciągu zaledwie 1 godziny! Nie trzeba przy tym inwestować w specjalne pomieszczenie do ładowania baterii ani w systemy wentylacji, wystarczy podłączyć uniwersalną ładowarkę, która pasuje do wszystkich ogniw, niezależnie od ich pojemności i napięcia. Produkty nie wymagają przy tym praktycznie jakichkolwiek czynności
konserwacyjnych, co pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć koszty ich eksploatacji.

Zwiększ wydajność wózków widłowych w swoim magazynie – postaw na wytrzymałe, zeroemisyjne akumulatory litowo-jonowe gwarantujące bardzo niskie straty energii podczas ładowania!