Podnośnik nożycowy

Podesty nożycowe

NOŻYCOWE PODESTY DO PODNOSZENIA LUDZI

Nożycowe podesty ruchome marki Haulotte – szerokie platformy podnoszące się na wysokość roboczą od 6 m do 18,5 m – znajdują zastosowanie w wielu branżach: budownictwo i roboty drogowe, czyszczenie, obługa techniczna imprez … Compacty, używane ze względu na swoje gabaryty, w ciasnych i wąskich miejscach, terenowe nożycowe podesty ruchome z napędem silnikiem Diesla, stosowane do prac na zewnątrz aż po cicho pracujące, do prac wewnątrz obiektów.
Udźwig platformy dla tych urządzeń wynosi od 230 kg do 700 kg.

PODESTY ELEKTRYCZNE
MODELKATALOG
Optimum 6Zobacz katalog
Optimum 8
Compact 8
Optimum 8 W
Compact 10
Compact 10 N
Compact 10 RTE
Compact 12
Compact 12 RTE
Compact 14
PODESTY SPALINOWE
MODELKATALOG
Compact 10 DXZobacz katalog
Optimum 12 DX
H 12 SX
H 12 SXL
H 15 SX
H 15 SXL
H 18 SX
H 18 SXL

Podest przegubowy

PRZEGUBOWE PODESTY RUCHOME O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM LUB SPALINOWYM DO PODNOSZENIA LUDZI.

Wysokość robocza przegubowych podestów ruchomych wynosi od 12 m do 41m. Urządzenia stosowane do wszelkich prac konserwacyjnych; instalacyjnych, także przy przycinaniu drzew… Urządzenia te mają napęd silnikiem Diesla lub elektryczny, omijają wszelkie przeszkody dzięki zwartej budowie oraz dużemu wysięgowi bocznemu. Przegubowe podesty ruchome o wysokości roboczej poniżej 20 metrów, pozwalają na pracę w bardzo ciasnych pomieszczeniach, dzięki zredukowanym gabarytom oraz obrotowi w obrysie maszyny.

Podnośnik przegubowy
PODESTY ELEKTRYCZNE
MODELKATALOG
HA 12 CJ+Zobacz katalog
HA 12 CJ
HA 12 IP
HA 15 IP
PODESTY SPALINOWE
MODELKATALOG
HA 120 PXZobacz katalog
HA 16 PE
HA 16 PX
HA 16 SPX
HA 16 X
HA 18 PX
HA 18 SPX
HA 20 PX
HA 260 PX
HA 32 PX
HA 41 PX-NT

Podest teleskopowy

TELESKOPOWE PODESTY RUCHOME DO PRACY NA WYSOKOŚCI.

Duży wysięg boczny oraz szybkość sprawiają, że urządzenia te nadają się idealnie do robót w stoczniach, do prac wyburzeniowych, wszelkich prac budowlanych i konserwacyjnych oraz do prac wykończeniowych przy budowlach inżynierskich. Niektóre modele posiadają dodatkowo przedłużenie ramienia (tzw JIB) co pozwala na dopasowanie się do obiektu oraz na pracę w nadwieszeniu.

PODESTY SPALINOWE
MODELKATALOG
HA 14 TXZobacz katalog
H 16 TPX
HT 21 RT
HT 23 RTJ
H 25 TPX
H 28 TJ+
H 43 TPX
Podnośnik teleskopowy

Podest masztowy

MASZTOWE PODESTY RUCHOME DO PODNOSZENIA LUDZI.

Podesty ruchome idealne do pracy w trudnodostępnych miejscach. Kosz podnosi się słupowo (mały kąt wychylenia) do wysokości roboczej od 6 m do 10 m. Przeznaczone głównie do prac konserwacyjnych, doskonałe do inwentaryzacji magazynów, urządzenia te nadają się do prac na zewnątrz zarówno jak i wewnątrz budynków. Masztowe podesty ruchome posiadają ogumienie białe, mogą pracować na każdym typie podłoża.

Podnośnik masztowy
PODESTY ELEKTRYCZNE
MODELKATALOG
Star 6Zobacz katalog
Star 6 Picking
Star 8
Star 10

Ładowarki

ŁADOWARKI DO PODNOSZENIA ŁADUNKÓW ORAZ DO ROBÓT ZIEMNYCH

Utrzymanie maksymalnej stabilności dzięki zastosowaniu blokady tylnej osi, sztywno sprzęgającej podwozie, wyjątkowa zwrotność, zapewniająca elastyczne, stopniowe i precyzyjne wykonywanie wszelkich operacji: ładowarki teleskopowe marki Haulotte, zaawansowane technologicznie, wyposażone są w silnik Diesla o dużej mocy oraz w dużą ilość przeróżnych akcesoriów. Ergonomia kształtów zwiększa widoczność i ułatwia dokładną konserwację.

PODESTY SPALINOWE
MODELKATALOG
HTL 3210Zobacz katalog
HTL 3510
HTL 4010
HTL 3614
HTL 3617
HTL 4014
HTL 4017
HTL 6508
Podnośnik teleskopowy