Osprzęt do wózków widłowych

Osprzęt do wózków

W naszej stałej ofercie odnajdziecie Państwo najwyższej klasy osprzęt do wózków widłowych. Starannie wyselekcjonowany asortyment zawiera części zamienne pochodzące od znanych i cenionych producentów. Posiadamy w sprzedaży osprzęt m.in. takich marek, jak Auramo, Cascade, Durwen, Kaup, Meyer, oraz Stabau. Chwytaki, obrotnice, pługi do śniegu, paletyzery, widły teleskopowe to tylko jedne z wielu dostępnych propozycji.
Właściwy dobór osprzętu do wózka widłowego decyduje o bezpieczeństwie i komforcie pracy. Dlatego też dostarczamy naszym Klientom wyłącznie sprawdzone i niezawodne części zamienne, które cechuje trwałość, wytrzymałość oraz znaczna funkcjonalność.

Widły

Kompleksowa linia oferowanych przez nas produktów obejmuje pełną gamę osprzętu dla szerokiego przekroju zastosowań przemysłowych i handlowych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży widły długie i krótkie do wózka magazynowego dowolnej marki, modelu i rozmiarów, w atrakcyjnej cenie która pomaga w zachowaniu konkurencyjności. Oferta obejmuje wytrzymałe produkty do widlaka w wersji przykręcanej, z rolkami prowadzącymi, typu sworzniowego idealne do obsługi szczególnie ciężkich ładunków, a także m.in. teleskopowe umożliwiające jeszcze bardziej efektywną pracę. W razie problemów z doborem chętnie zapewnimy profesjonalne doradztwo!

Osprzęt do wózków widłowych
Osprzęt do wózków widłowych

Przesuwy boczne

Tego rodzaju mechanizmy ułatwiają manewrowanie ładunkiem, pozwalają uniknąć jego uszkodzeń w szczególnie wąskich korytarzach i na zakrętach, eliminują wysiłek przy właściwym pozycjonowaniu, a także wydatnie ograniczają zużycie i obciążenie maszyny. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie przesuwy boczne do wózków widłowych w wersjach zawieszanych oraz zintegrowanych o szerokościach umożliwiających zastosowanie we wszystkich modelach stosowanych w magazynach. Funkcjonalne ramy stalowe z siłownikami dostępne w sprzedaży zapewniają doskonałą precyzję układania towaru na regałach.

Obrotnice


Wysokiej klasy osprzęt umożliwiający przechylanie skrzyniopalet, opróżnianie kontenerów, skrzyń i innego rodzaju pojemników stosowanych w magazynach. Asortyment naszej firmy obejmuje obrotnice do wózków widłowych wszystkich popularnych marek. Obrót wideł wózka podnośnikowego wokół jego osi wzdłużnej znacznie ułatwia pracę operatorowi – wywrotnica pozwala na znacznie swobodniejsze manewrowanie ładunkiem, zwłaszcza podczas przewożenia artykułów spożywczych celem ich późniejszego przetworzenia. Sprzęt tego typu pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych producentów, możesz więc być pewny, że spełni wszystkie Twoje wymagania.

Osprzęt do wózków widłowych
Osprzęt do wózków widłowych

Chwytaki

Perfekcyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność podnoszenia lub opróżniania ciężkich pojemników, bardzo często wykorzystuje się je nie tylko w magazynie, lecz również na placu budowy, na halach produkcyjnych, gospodarstwach rolnych oraz w portach. Zaopatrzysz się u nas w specjalistyczne chwytaki do wózków widłowych w wersji z obrotowymi widłami, do beczek, bloków betonu, bel siana lub słomy, kartonów, ról papieru, a także bloków pianki. Polecamy je przede wszystkim w przypadku zastosowań wymagających załadowania towaru na samochody ciężarowe, praca przebiega wówczas dużo szybciej i sprawniej.

Pozycjoner wideł

Osprzęt do zadań specjalnych, gdy np. trzeba szybko przetransportować towary o niestandardowych kształtach. Dostępny w naszej ofercie, profesjonalny pozycjoner umożliwiający hydrauliczne zbliżanie i oddalanie wideł skutecznie zwiększy efektywność i bezpieczeństwo prac przeładunkowych dzięki możliwości dostosowania szerokości rozstawu do rozmiarów przewożonego ładunku. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat sprzedawanego asortymentu, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące dostępności osprzętu, możliwości zamówienia czy warunków płatności i zapewni kompetentne usługi doradcze.

Osprzęt do wózków widłowych
Osprzęt do wózków widłowych

Paletyzer


Szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie produktywności swojego przedsiębiorstwa? Wykorzystaj nasze funkcjonalne roboty paletyzujące, które stosowane są na szeroką skalę przy transporcie napojów i artykułów spożywczych, na produkcji, w najróżniejszych gałęziach przemysłu i oczywiście w magazynie. Nowoczesny paletyzer wideł odciąży Twoich pracowników i pozwoli im się skupić na bardziej wymagających zadaniach niż układanie kartonów w stos czy stabilizacja opakowań. Możliwe jest precyzyjne obsługiwanie zarówno jednej palety, jak i kilku – po hydraulicznym rozstawieniu wideł przeznaczonych do podnoszenia, przenoszenia i przesuwu bocznego towaru.

Spychacz ładunków

Urządzenia tego typu umożliwiają efektywny przewóz i odbiór towaru z magazynu na niedrogich podkładkach zamiast palet. Spychacz ładunków typu push-pull do wózków widłowych polecany jest przede wszystkim do przewożenia nasion, cementu, produktów rolnych w workach, dobrze sprawdzi się również w razie konieczności bezpiecznego przetransportowania sprzętu elektronicznego, kosmetyków i napojów butelkowanych. Maszyna jest przy tym bardzo łatwa w montażu. Polecamy modele z funkcjonalnym systemem podtrzymywania podkładek. Automatyzacja procesu z ich wykorzystaniem pozwala wyeliminować konieczność wymiany uszkodzonych palet.

Osprzęt do wózków widłowych