MITEC SP. Z O.O.

DYSTRYBUTOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH 

Wysokiej klasy, sprawdzone i niezawodne wózki widłowe takich marek jak TCM, Mitsubishi, EP Equipment, są fundamentem działalności firmy. Zajmujemy się nimi w sposób kompleksowy, w zależności od potrzeb Klienta – sprzedajemy wózki widłowe nowe i używane, prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz zapewniamy profesjonalny serwis. Jesteśmy nastawieni na stałą współpracę z klientem w dziedzinie, w której odnosimy sukcesy oraz gwarantujemy pełna satysfakcje z oferowanych usług.

Oferujemy podesty ruchome Haulotte, oraz wiele modeli wózków widłowych różnych marek, dbając o Państwa zadowolenie. Proponujemy urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, urządzenia które bez wątpienia sprawdzą się w rozmaitych branżach i zastosowaniach, np. chłodniach, centrach logistycznych, w ograniczonej przestrzeni.

Mitec sp. z o.o. została założona w 2012 przez ludzi którzy od 2004 r zdobywali doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie Nissan Forklift. Stworzenie firmy było odpowiedzią na rynek w którym znajdują się klienci odpowiedzialni za swój biznes. Doświadczenie, którym może pochwalić się nasza firma, pozwala zagwarantować odpowiednią jakość zarówno obsługi, jak i sprzętu. Decydując się na oferowane przez nas urządzenia, z pewnością wybieracie Państwo nowoczesne rozwiązania. Każdy z dostępnych u nas wózków łączy bowiem solidność wykonania z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Konstrukcje
Ludzie przy stole

UniCarriers  zaczyna nowy etap w rozwoju swoich produktów wyraźnie podkreślając 65  lat historii, posiadanie fabryk w Japonii i Europie, japońską jakość i  technologię oraz szwedzki design i ergonomię.

Firma  jest ukierunkowana wyłącznie na sektor wózków widłowych, w którym w  najbliższej dekadzie pragnie uzyskać pozycję jednej z wiodących spółek  na świecie. Argumentując swoją decyzję sprzedaży produktów z logiem UniCarriers grupa podkreśla, że konsolidacja zasobów biznesowych spółek  INCJ, NISSAN Motor Co., Ltd. i  Hitachi Construction Machinery Co., Ltd.  mogła być możliwa tylko pod nową marką i umożliwi rozwój na skalę,  która nie byłaby możliwa, gdyby każda z firm tworzących grupę podjęła taką próbę indywidualnie.

Oczywiście  NISSAN Motor Co., Ltd. i  Hitachi Construction Machinery Co., Ltd.,  jako udziałowcy grupy UniCarriers będą nadal wspierać jej rozwój poprzez  zapewnienie technologii i wiedzy biznesowej oraz uczestnictwo we  wspólnych projektach rozwojowych.

Grupa  UniCarriers wyraźnie podkreśla że zmianie ulega tylko nazwa firmy  natomiast nie zmienny pozostaje  dotychczasowy produkt, jego pochodzenie  i technologia, jakość i renoma oraz styl i funkcjonalność.

Oferta nasza zawiera również:

  • – Podesty ruchome Haulotte – Europejskiego lidera oraz trzeciego na świecie producenta w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków, Haulotte oferuje Państwu kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych.
  • – Regały magazynowe Mecalux – Szeroka gama regałów magazynowych i innych systemów służących do składowania wszelkiego rodzaju produktów zarówno na paletach, jak i w pojemnikach.
Hala

MITEC W LICZBACH

+1000

DOSTĘPNYCH WÓZKÓW WIDŁOWYCH

+7

LAT NA RYNKU

+1000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

+15

LAT W BRANŻY

Autoryzowany dealer to najlepsze doradztwo klienta

DLACZEGO WYBRALIŚMY UNICARRIERS?

Wózek na żółto
UŁATWIONA PRACA

Unikalne Szwedzkie wzornictwo przemysłowe, przyjazność wobec użytkownika i ergonomia działania. To sprawia, że UniCarriers jest tak bardzo doceniane wśród firm.

Wózek na zielono
EURO STANDARD

Siedziba główna marki UniCarriers znajduje się w Szwecji. Ich fabryki zlokalizowane są w Hiszpanii i w Szwecji, dzięki czemu przestrzegają prawdziwie europejskich norm.

Wózek na żółto
AUTORYZOWANY

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem. Długoletnia praktyka oraz indywidualne rozpatrywanie potrzeb klienta sprawiło, że oferujemy najlepsze warunki sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych.

Wózek na zielono
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Japońska jakość, technologia i reputacja niezawodności w jednym. Do tego najniższe ceny, błyskawiczny serwis oraz także magazyn części zamiennych.