Kariera

Dołącz do zespołu profesjonalistów i buduj z nami jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rynku sprzedaży, wynajmu i serwisu w branży. Oferujemy pracę pełną wyzwań i satysfakcji u boku autoryzowanego dystrybutora marki UniCarriers. Poszukujemy osób które chcą zdobywać wiedzę i rozwijać się razem z nami.

planowanie

Aktualnie poszukiwane stanowiska

Serwisant Konserwator

Obowiązki:

  • obsługa i konserwacja urządzeń transportu bliskiego (UTB)
  • wykonywanie remontów UTB w zakresie elektrycznym i mechanicznym
  • wykonywanie modernizacji UTB

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: technik elektryk, elektromechanik lub elektronik)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych i urządzeń mechanicznych
  • umiejętność diagnozowania awarii
  • praktyczna znajomość naprawy urządzeń elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi UTB (wózków widłowych i podestów ruchomych)
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość języka angielskiego (podstawowa)

Oferujemy:

  • stałą pracę na wiele lat
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • koleżeńska atmosfera
  • stabilne wynagrodzenie
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień