MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty
Wózki widłowe elektryczne
TX3
TX3

3-kołowy wózek czołowy TX3 - 48V z napędem elektrycznym. UniCarriers TX3 to wózek mocny, inteligentny i pracowity. Ten nowoczesny wózek czołowy doskonale radzi sobie w ciasnych pomieszczeniach. Pracuje cicho i wydajnie, łatwo się prowadzi.
Trójkołowa, zwarta konstrukcja sprawia, że wózek TX3 jest zwinny i łatwo nim manewrować. Oferuje także najmniejszą w klasie średnicę zawracania. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.

Wózek czołowy TX3 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
TX4
TX4

4-kołowy wózek czołowy TX4 - 48V z napędem elektrycznym. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja tego wózka czołowego zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.

Wózek TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
QX2
QX2

4-kołowy wózek czołowy QX2 80 V z napędem elektrycznym. QX2 to wysokowydajny sprinter długodystansowy zręcznie wykonujący kilka prac jednocześnie. Ten wysokowydajny wózek czołowy do pracy w trudnych warunkach może obsługiwać ładunki do 3 ton. Prędkość maksymalna wynosząca 21 km/h sprawia, że wózek czołowy QX2 jest jednym z najszybszych wózków na świecie. Dysponuje on najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi optymalizującymi wydajność. To doskonały partner przy pracach wymagających pokonywania znacznych dystansów. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach oraz elastyczność pracy silnika sprawiają, że wózek może przemieszczać się płynnie z zachowaniem całkowitej kontroli.

Wózek QX2 oferuje wiele funkcji zapewniających najwyższy w klasie poziom ergonomii, między innymi regulowany fotel operatora i regulowane koło kierownicy (z pamięcią ustawień), sterowanie za pomocą palców, a także dodatkową przestrzeń nad głową. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju.
MX
MX

Czterokołowy wózek widłowy z napędem elektrycznym 80 V UniCarriers MX to solidna 4-kołowa ciężarówka z przeciwwagą, będąca niezawodnym partnerem w codziennej pracy z materiałami. Wiele innowacyjnych funkcji sprawia, że ​​MX jest bezpiecznym, szybkim i wydajnym wózkiem widłowym. Wyczerpująca i nieefektywna praca należy już do przeszłości.

MX jest dokładnie tym, czym powinien być wózek widłowy przeciwwagą - niezawodny, mocny i wystarczająco mocny do codziennych zadań. Potężny wózek widłowy powinien również umożliwić wygodną i łatwą pracę. Właśnie dlatego wyposażyliśmy MX w najlepsze narzędzia, aby jazda była tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego