MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
TX4
TX4
4-kołowy wózek czołowy TX4 - 48V z napędem elektrycznym. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja tego wózka czołowego zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.

Wózek TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
Mniejsza konsupcja energii

Nasze nowe wózki TX mają najniższe zużycie energii w swojej klasie. Na przykład 1,6 tony TX4 zużywa tylko 4,2 kWh / h, co czyni je najbardziej wydajnym pojazdem w tej klasie wagi. Co to oznacza dla Ciebie?
Po prostu, nowy TX będzie działał dłużej na jednym ładowaniu, niż jakakolwiek inny podobny wózek aktualnie dostępny na rynku - dzięki czemu Twoja praca jest wydajna i opłacalna.
Najnowsza technologia


Bezobsługowy układ hamulcowy

Sześciotarczowy układ hamulcowy typu mokrego jest całkowicie zamknięty, by chronić go od brudu i kurzu. Gwarantuje to niezmienną skuteczność hamowania oraz wydłużenie okresów między przeglądami, a także niższe koszty konserwacji.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego