MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
TX3
TX3
3-kołowy wózek czołowy TX3 - 48V z napędem elektrycznym. UniCarriers TX3 to wózek mocny, inteligentny i pracowity. Ten nowoczesny wózek czołowy doskonale radzi sobie w ciasnych pomieszczeniach. Pracuje cicho i wydajnie, łatwo się prowadzi.
Trójkołowa, zwarta konstrukcja sprawia, że wózek TX3 jest zwinny i łatwo nim manewrować. Oferuje także najmniejszą w klasie średnicę zawracania. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.

Wózek czołowy TX3 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
Kontrola przyspieszania

Krzywa przyspieszenia zmienia się w zależności od szybkości wciśnięcia pedału przez operatora, co ułatwia kontrolowanie maszyny przy niskich prędkościach.
Synchronizacja koła kierownica

Aby umożliwić operatorowi utrzymanie rozluźnionej postawy za kierownicą, synchronizator utrzymuje pokrętło sterowania w komfortowej, pozycji godziny 9 przy jeździe na wprost, a także przed i po pokonaniu zakrętu.
Bezobsługowy układ hamulcowy

Sześciotarczowy układ hamulcowy typu mokrego jest całkowicie zamknięty, by chronić go od brudu i kurzu. Gwarantuje to niezmienną skuteczność hamowania oraz wydłużenie okresów między przeglądami, a także niższe koszty konserwacji.
Zobacz wózek w akcji
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego