MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
Tergo UFW
TERGO UFW
Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania Tergo UFW idealnie sprawdza się przy pracy z długimi ładunkami, ale też standardowymi paletami. Oferuje wysokość podnoszenia wynoszącą 9,7 m. Wózkiem można precyzyjne operować we wszystkich kierunkach, a wymagana szerokość korytarzy to 2,3–3 m. Możliwość intensywnej pracy z najwyższą wydajnością jest zasługą doskonałych osiągów wózka: ponadprzeciętnego przyspieszenia, prędkości maksymalnej wynoszącej 13 km/h oraz dużej pojemności akumulatora.

Wózek Tergo oferuje również zaawansowane rozwiązania ergonomiczne, takie jak wyjątkowe małe koło kierownicy UniCarriers i regulowany fotel z możliwością odchylenia oparcia w zakresie 18°. Są to owoce niezależnych badań na temat urazów wynikających z chronicznego przeciążenia ścięgien i mięśni (RSI). Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach uzyskana dzięki wykorzystaniu koncepcji ProVision obejmującej zapewniający zwiększoną widoczność maszt wózka, wysoką pozycję operatora oraz szereg elementów wyposażenia dodatkowego zwiększającego wydajność. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw dbających o operatorów, oszczędność i maksymalną wydajność.
Zoptymalizowana wydajność

Silniki prądu przemiennego dużej mocy zapewniają sprawne przyspieszanie i najlepsze osiągi w zakresie jazdy i podnoszenia.
System CAN-open sterowany komputerem pokładowym i identyfikacja operatorów przy pomocy kodu PIN podnoszą poziom bezpieczeństwa każdego operatora.
Wózek wielokierunkowy

Wózek wielokierunkowy, ze względu na jego zdolność do jazdy bocznej, pozwala na wydajny przeładunek różnego typu ładunków, w tym szczególnie ładunków długich. Umożliwia to maksymalne ograniczenie korytarzy nawet przy pracy z długimi ładunkami. Hydrauliczny mechanizm rozszerzania wideł zapewnia bezpieczne przenoszenie ładunku za każdym razem. Synchroniczny układ sterowania ułatwia zmianę kierunku i zwiększenie przepustowości.
Wspólne podzespoły wydłużają okres sprawności

Inteligentna konstrukcja modułowa wykorzystuje mniejszą liczbę podzespołów i ułatwia serwisowanie. Serwisanci przywożą ze sobą najczęściej spotykane części. Pokładowy układ diagnostyczny i menu serwisowe wykorzystujące komputer sterujący wózka sprawiają, że możemy poszczycić się najwyższym na rynku wskaźnikiem skuteczności naprawy przy pierwszej interwencji (FVFR).
Jeszcze wyższa produktywność w systemie wielozmianowym jest możliwa dzięki wyposażeniu wózka Tergo UFW w systemy szybkiej wymiany akumulatora.
Bezpieczeństwo na światowym poziomie dzięki Systemom Zwiększania Stabilności

Systemy Zwiększania Stabilności S3 i S3-2 to gwarancja najlepszych w branży parametrów bezpieczeństwa uzyskiwanych dzięki zautomatyzowanej kontroli prędkości jazdy, sterowania i podnoszenia podczas jazdy.
Świadomość działania systemów podnoszących poziom bezpieczeństwa pozwala operatorom w pewny sposób wykorzystywać całkowite osiągi maszyny. Podnosi to wydajność pracy i obniża jej koszt.
Zaawansowana ergonomia na rzecz wyższej efekywności

Wspaniały przedział operatora zaprojektowano do jak najskuteczniejszego wykorzystania możliwości operatora. Wyjątkowe i ergonomiczne małe koło kierownicy, ruchomy podłokietnik, w pełni regulowany fotel operatora z możliwością odchylenia oparcia w zakresie 18°, regulowana na wysokość podstawa, a także kontroler wielofunkcyjny Ergologic sprawiają, że wózek Tergo UFW niezwykle elastycznie dostosowuje się do potrzeb różnych operatorów. Połączenie tych zalet z pamięcią ustawień przypisaną do numerów identyfikacyjnych PIN poszczególnych operatorów to gwarancja komfortu pracy dla każdego. Łatwo zająć pozycję w wózku, korzystając z niskiego stopnia i właściwie umieszczonego uchwytu.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego