MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Regały
Regały Półkowe M7
Regały półkowe M7

System składowania wykorzystywany w dużych magazynach, gdzie obsługa ładunków przebiega ręcznie, według zasady „operator do produktu”. Regały półkowe M7 dają możliwość optymalnego wykorzystania wysokości danego magazynu, ponieważ wyższe poziomy składowania dostępne są dzięki mechanicznym urządzeniom podnoszącym operatora do poziomu składowanego towaru (układnice, wózki z ruchomą kabiną operatora) lub za pomocą pomostów zamontowanych między regałami.

ZALETY: Doskonałe do ręcznego składowania ładunków o średniej lub dużej masie i gabarytach, Idealne rozwiązanie dla magazynów produktów niejednorodnych, o różnej rotacji, Możliwość regulacji poziomów nośnych, Możliwość budowy regałów o wysokości do 20 m, Szeroki wybór elementów umożliwiających dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Stosunkowo często projektowane są magazyny mieszane z regałami paletowymi wyposażonymi w poziomy do ręcznej obsługi ładunków. W górnej części instalacji tego typu umieszczane są poziomy paletowe utrzymujące rezerwę towarów, natomiast dolna część jest przeznaczona na operacje ręcznej kompletacji zamówień.
Regały Półkowe M3
Regały półkowe M3

Podstawowy system składowania ręcznego oraz archiwizowania, przeznaczony dla ładunków lekkich i średnich. System ten pozwala na składowanie produktów bezpośrednio na regale lub w małych pojemnikach. Różnego rodzaju akcesoria umożliwiają podział danego poziomu i umieszczenie pojemników z uwzględnieniem klasyfikacji na poszczególne produkty, serie itp.

ZALETY: Szereg modułów, umożliwiających dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb, Możliwość instalacji jednego lub więcej pomostów w celu uzyskania dostępu do wyższych poziomów, Rozwiązanie idealne dla biur, centrów handlowych i miejsc, w których konieczne jest zastosowanie wysokiej estetyki wykończeń.
Regały Przepływowe
Regały półkowe przepływowe

W regałach półkowych przepływowych towary magazynuje się na bieżniach rolkowych. Nachylenie bieżni umożliwia swobodne przesuwanie się towarów wprowadzanych z jednej strony, w stronę korytarza obsługowego. System ten gwarantuje doskonałą rotację składowanych produktów, eliminuje czynności związane z uzupełnianiem zapasów, skraca czas przygotowania zamówień. Pozwala też uniknąć konieczności częstego przemieszczania się personelu. W celu zwiększenia wydajności instalacji możliwe jest zastosowanie urządzeń pick-to-light zarządzanych przez program Easy WMS.

Regały półkowe przepływowe przeznaczone są dla magazynów z dużą ilością stref obsługi ręcznej, ponieważ dzięki eliminacji czynności związanych z uzupełnianiem zapasów, zwiększa liczbę przygotowywanych zamówień i pozwala uniknąć częstego przemieszczania się personelu.

ZALETY: System FIFO (pierwszy pojemnik na wejściu jest również pierwszym na wyjściu), Doskonała rotacja produktów w magazynie, Skrócenie czasu niezbędnego do przygotowania zamówień, Zwiększenie przepustowości produktów w magazynie.
Regały MoviBlock
System regałów ruchomych Movibloc

Kompaktowy system archiwizacji Movibloc składa się z zestawu regałów zamontowanych na ruchomych podstawach przesuwających się po szynach. Szyny umożliwiają lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz zapewniają uporządkowane i bezpieczne składowanie archiwizowanych materiałów. Estetyczne wykończenie sprawia, iż system ten harmonizuje z każdym otoczeniem.

Przemieszczanie się szaf odbywa się za pomocą trzech rodzajów mechanizmów napędowych: ręcznego, ręczno-mechanicznego i automatycznego.

ZALETY: Optymalne wykorzystanie powierzchni składowania, Możliwość dostosowania do każdego rodzaju dostępnej powierzchni, Bezpieczeństwo składowanych materiałów, Idealny system składowania wszelkiego typu dokumentów.
Regały Simplos
Regały Simplos

Idealne rozwiązanie w przypadku ręcznej obsługi małych i średnich ładunków.

System ten ma wiele zastosowań, począwszy od prostych, małych magazynów, a skończywszy na złożonych instalacjach przemysłowych. Szeroka gama dostępnych akcesoriów (szuflady, ścianki działowe, ścianki boczne, ścianki tylne, listwy itd.) zwiększa funkcjonalność regałów.

ZALETY: Duża funkcjonalność i wytrzymałość, Łatwość i szybkość montażu, Duża nośność, Łatwość dostosowania do różnych powierzchni, Możliwość tworzenia kombinacji z innymi systemami firmy Mecalux.
Regały Metal Point

Regały Metal Point mogą być wykorzystywane w magazynie, biurze lub w domu. Ułatwiają składowanie i utrzymanie w idealnym porządku dowolnego rodzaju ładunków.

Pod względem projektu, obliczeń i przeprowadzonych testów konstrukcji, regały Metal Point spełniają najwyższe standardy określone w obowiązujących normach FEM i stanowią najlepszy wybór zarówno dla małych, jak i dużych instalacji.

ZALETY: Możliwość dobrania odpowiedniego typu regałów Metal Point dla ładunków o określonych właściwościach, Łatwy montaż, Idealne wykończenie dzięki zastosowaniu farby epoksydowo-poliestrowej o minimalnej grubości powłoki od 50 do 75 mikronów, Liczne opcje ustawienia modułów, umożliwiające adaptację systemu do warunków panujących w każdym pomieszczeniu magazynowym.
Regały Metal Point
Regały Lekkie
Lekkie regały półkowe

Ich konstrukcja pozwala na łatwą modyfikację lub rozbudowę systemu, co przekłada się na różnorodność zastosowań. Lekkie regały półkowe są odpowiednie do magazynów składowania ręcznego ładunków o lekkiej i średniej masie.

ZALETY: Prosty i ekonomiczny system magazynowania mający różnorodne zastosowania, Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, Łatwość montażu.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego