MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
QX2
QX2
4-kołowy wózek czołowy QX2 80 V z napędem elektrycznym. QX2 to wysokowydajny sprinter długodystansowy zręcznie wykonujący kilka prac jednocześnie. Ten wysokowydajny wózek czołowy do pracy w trudnych warunkach może obsługiwać ładunki do 3 ton. Prędkość maksymalna wynosząca 21 km/h sprawia, że wózek czołowy QX2 jest jednym z najszybszych wózków na świecie. Dysponuje on najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi optymalizującymi wydajność. To doskonały partner przy pracach wymagających pokonywania znacznych dystansów. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach oraz elastyczność pracy silnika sprawiają, że wózek może przemieszczać się płynnie z zachowaniem całkowitej kontroli.

Wózek QX2 oferuje wiele funkcji zapewniających najwyższy w klasie poziom ergonomii, między innymi regulowany fotel operatora i regulowane koło kierownicy (z pamięcią ustawień), sterowanie za pomocą palców, a także dodatkową przestrzeń nad głową. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju.
Synchronizacja koła kierownicy

Aby umożliwić operatorowi utrzymanie rozluźnionej postawy za kierownicą, synchronizator utrzymuje pokrętło sterowania w komfortowej, pozycji godziny 9 przy jeździe na wprost, a także przed i po pokonaniu zakrętu.
Osiągi dopasowane do umiejętności operatora

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa osiągi wózka można indywidualnie modyfikować, tak by odpowiadały umiejętnościom każdego z operatorów – od początkujących po zaawansowanych. Chronione kodem PIN ustawienia osobistych parametrów roboczych obejmują przyspieszanie, hamowanie, prędkość podnoszenia i opuszczania wideł, hamowanie regeneracyjne oraz prędkość maksymalną. Funkcja zapobiega także wykorzystywaniu wózków przez osoby nieupoważnione.
Najwyższa prędkość maksymalna w klasie

Najnowsze silniki prądu przemiennego wyposażone w sterownik i układ odzyskiwania energii zapewniają wyjątkowo wysoki poziom efektywności energetycznej wózka. Prędkość maksymalna wynosząca 21 km/h czyni z modelu QX2 jeden z najszybszych wózków w klasie. Sprzyja to wydajności operacyjnej, zwłaszcza przy zadaniach wymagających pokonywania znacznych odległości.
Czujnik obciążenia podnoszący poziom bezpieczeństwa

Niezależnie od masy ładunku, czujnik zapewnia stałą prędkość jego obniżania i wychylania do przodu. Podnosi to poziom bezpieczeństwa operatora, ładunku oraz pracy wózka.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego