MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
PPF/PPC/PPS
PPF/PPC/PPS
Wózek kompletacyjny PPF / PPC / PPS niskiego poziomu z regulacją wysokości wideł. Wózek kompletacyjny niskiego poziomu PP zaprojektowano do wykorzystywania przy szybkim i skutecznym kompletowaniu zamówień z 1. i 2. poziomu w ciężkich zastosowaniach magazynowych. Ta wyjątkowa maszyna łączy zwrotność, ergonomiczną konstrukcję oraz elastyczność, dlatego też jest doskonałym narzędziem do pobierania towarów z nośników ładunku i umieszczania ich na nich.
Szeroka kabina i niski próg sprawiają, że wózek UniCarriers PP charakteryzuje się wysoką wydajnością. Ponieważ oferuje znaczne przyspieszenie, wysoką prędkość maksymalną i płynne hamowanie, szybko i sprawnie przemieszcza się między stacjami kompletacji. Wytrzymały i smukły zarazem – ten wózek równie dobrze sprawdza się przy pracy w wąskich korytarzach.

Widły do podnoszenia umieszczono na wysokości podyktowanej zasadami ergonomii, aby zwiększyć elastyczność pobierania. Podnoszona platforma umożliwia dostęp do 2. poziomu. Dzięki opcjonalnemu zespołowi pomocniczych elementów sterowania wózek PPC może przemieszczać się ze wzniesioną platformą. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty. A wszystko to w zasięgu najlepszej pozycji roboczej operatora.
Wydajność kompletacji

Nisko umieszczony stopień i podnoszona, centralnie usytuowana platforma operatora zwiększają do maksimum wydajność kompletacji zamówień.
Ponieważ widły także są unoszone, poziom ergonomii i wydajność kompletacji są na bardzo wysokim poziomie.
Zdecyduj się na sprzęt z podnoszonym osprzętem sterowania, by przemieszczać się pomiędzy lokalizacjami poziomu 2. bez konieczności obniżania wózka.
Światowy poziom bezpieczeństwa

Operator znajduje się w centralnym punkcie wózka i jest skutecznie chroniony z każdej strony. Dostęp do maszyny chroniony jest kodem PIN, co sprawia, że używać jej mogą wyłącznie upoważnieni operatorzy. Za dodatkowe podniesienie poziomu bezpieczeństwa odpowiada opcjonalny System zwiększania stabilności UniCarriers S3, a także wspomaganie układu kierowniczego Ergo kontrolujące prędkość pokonywania zakrętów, co gwarantuje stabilność ładunku i operatora.
Podnoszona platforma i widły

Podnoszona platforma operatora umożliwia mu szybkie pobieranie towaru z 1. i 2. poziomu.
Zdolność do pracy wielozmianowej

Pojemność akumulatora wynosząca 600 Ah przekłada się na długie cykle robocze. Płynność pracy wielozmianowej podnosi standardowo dostępny układ szybkiej wymiany akumulatorów z podstawą na rolkach.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego