MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
PLP
PLP
Wózek paletowy PLP kierowany z pozycji stojącej. Ten wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej jest wyposażony w wytrzymałą, składaną platformę operatora i uchylne słupki ochronne. Umożliwia on pokonywanie większych odległości i wydłużone cykle robocze. Wózek PLP to doskonałe rozwiązanie dla większości intensywnych prac.
Ten wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej sprawdzi się przy załadunku i rozładunku oraz transporcie wewnętrznym wszelkiego rodzaju nośników ładunku. To szybka i mocna maszyna z 5-punktowym zawieszeniem, który zapewnia najwyższy poziom stabilności nawet przy wyższych prędkościach.

Niskie podwozie ogranicza ryzyko obrażeń stóp, a zwarta konstrukcja ułatwia manewrowanie w wąskich przestrzeniach. Pięciokołowa konstrukcja podwozia z technologią stabilizacji dzięki sile tarcia gwarantuje wysoką stabilność boczną i doskonałą przyczepność. Opcjonalnie dostępne w modelu PLP 200 wspomaganie układu kierowniczego należy do wyposażenia standardowego modelu PLP 250. Opcjonalnie dostępna jest stała platforma z ochroną operatora.
Wysokie osiągi

Wózek PLP to maszyna o wysokiej wydajność przeznaczona do szczególnie wymagających zadań. Jest zasilana silnikiem elektrycznym prądu zmiennego i rozwija prędkość maksymalną równą 12 km/h.
Ergonomiczne regulowane ramię dyszla

Ergonomiczny kształt dyszla sprawia, że wszystkie elementy sterowania znajdują się we właściwych miejscach i można z nich komfortowo korzystać w każdej sytuacji.
Regulowana długość umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji przez każdego operatora.
Wspomagane sterowanie (standardowe w modelu PLP250) dodatkowo zwiększa komfort pracy operatora.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego