MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

O Nas
MITEC SP. Z O.O.
AUTORYZOWANY DEALER WÓZKÓW WIDŁOWYCH UNICARRIERS

Wysokiej klasy, sprawdzone i niezawodne wózki widłowe są fundamentem działalności naszej firmy. Zajmujemy się nimi w sposób kompleksowy, w zależności od potrzeb Klienta - sprzedajemy wózki widłowe nowe i używane, prowadzimy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz zapewniamy profesjonalny autoryzowany serwis. Jesteśmy nastawieni na stałą współpracę z klientem w dziedzinie, w której odnosimy sukcesy oraz gwarantujemy pełna satysfakcje z oferowanych usług.

Oferujemy wiele modeli wózków widłowych UniCarriers dbając o Państwa zadowolenie. Proponujemy urządzenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, jak i doskonale spełniają się w rozmaitych branżach i zastosowaniach.
Mitec sp. z o.o. została założona w 2012 przez ludzi którzy od 2004 r zdobywali doświadczenie w Sprzedaży oraz serwisie Nissan Forklift. Stworzenie firmy było odpowiedzią na rynek w którym znajdują się klienci odpowiedzialni za swój biznes. Doświadczenie, którym może pochwalić się nasza firma, pozwala zagwarantować odpowiednią jakość zarówno obsługi, jak i sprzętu. Decydując się na oferowane przez nas urządzenia, wybieracie Państwo nowoczesne rozwiązania. Każdy z dostępnych u nas wózków łączy bowiem solidność wykonania z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Ofera nasza zawiera również:
  • Podesty ruchome Haulotte - Europejskiego lidera oraz trzeciego na świecie producenta w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków, Haulotte oferuje Państwu kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych.
  • Regały magazynowe Mecalux - Szeroka gama regałów magazynowych i innych systemów służących do składowania wszelkiego rodzaju produktów zarówno na paletach, jak i w pojemnikach.

UniCarriers  zaczyna nowy etap w rozwoju swoich produktów wyraźnie podkreślając 65  lat historii, posiadanie fabryk w Japonii i Europie, japońską jakość i  technologię oraz szwedzki design i ergonomię.
Firma  jest ukierunkowana wyłącznie na sektor wózków widłowych, w którym w  najbliższej dekadzie pragnie uzyskać pozycję jednej z wiodących spółek  na świecie. Argumentując swoją decyzję sprzedaży produktów z logiem  UniCarriers grupa podkreśla, że konsolidacja zasobów biznesowych spółek  INCJ, NISSAN Motor Co., Ltd. i  Hitachi Construction Machinery Co., Ltd.  mogła być możliwa tylko pod nową marką i umożliwi rozwój na skalę,  która nie byłaby możliwa, gdyby każda z firm tworzących grupę podjęła  taką próbę indywidualnie.
Oczywiście  NISSAN Motor Co., Ltd. i  Hitachi Construction Machinery Co., Ltd.,  jako udziałowcy grupy UniCarriers będą nadal wspierać jej rozwój poprzez  zapewnienie technologii i wiedzy biznesowej oraz uczestnictwo we  wspólnych projektach rozwojowych.
Grupa  UniCarriers wyrażnie podkreśla że zmianie ulega tylko nazwa firmy  natomiast nie zmienny pozostaje  dotychczasowy produkt, jego pochodzenie  i technologia, jakość i renoma oraz styl i funkcjonalność.
Doskonały dla branży przeładunku materiałów.

Długoletnia praktyka oraz indywidualne rozpatrywanie potrzeb klienta sprawiło, że oferujemy najlepsze warunki sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych. Najniższe ceny, błyskawiczny serwis a także magazyn części zamiennych to tylko niektóre z wielu naszych atrybutów.
Jakość
Japońska jakość, technologia i reputacja niezawodności
Wzornictwo
Szwedzkie wzornictwo, przyjazność wobec użytkownika i ergonomia.
Produkcja
Produkcja w Hiszpanii i w Szwecji
Siedziba
Siedziba główna marki Unicarriers w Szwecji.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego