MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności
Nagroda IFOY dla Tergo URS
Opublikowany przez MitecPL · 8/7/2016
Nagroda IFOY

Kombinacja wózka VNA z wózkiem wysokiego składowania przekonało jury!
UniCarriers TERGO URS zdobył zaszczytny tytuł wózka roku (International Forklift Truck of the Year – IFOY) w kategorii “wózek magazynowy”. Połączenie koncepcji wózka VNA i wysokiego składowania pozostawiła w cieniu wszystkich rywali startujących w tej samej kategorii. Nagroda została przyznana 5 maja w muzeum BMW w Monachium w ramach targów logistycznych CeMAT. “Nagroda dowodzi, że w krótkim okresie czasu, UniCarriers osiągnęło pozycję głównego dostawcy wózków na europejskim rynku. Nasze wózki osiągnęły doskonałe rezultaty w testach IFOY, co dowodzi: jesteśmy w tej samej lidze co liderzy rynku” – Thomas Wiklund, COO UniCarriers Europe, tak skomentował wyróżnienie, dodając: „Nasza firma zwyciężyła już w pierwszym podejściu do nagrody IFOY”. W tym roku została ona przyznana już po raz trzeci.
22 ekspertów ze specjalistycznego jury wyróżniło Tergo URS m.in. za obracane widły idealnie sprawdzające się w wąskich korytarzach. Wózek dowiódł swej wartości podczas wyczerpujących testów, którym były poddane wszystkie maszyny oceniane w wielu dziedzinach m.in. jak: innowacyjność, technologia, design, ergonomia, bezpieczeństwo oraz trwałość. W swojej ocenie testu, jury wyróżniło pionierską koncepcję ergonomii i zwrotność TERGO URS. Wózek ma najmniejszy promień skrętu w swojej klasie oraz oferuje użytkownikowi komfortowe miejsce pracy z optymalną widocznością we wszystkie strony. Co więcej, w porównaniu z poprzednim modelem, zwiększono jego wydajność, ponieważ teraz widły mogą być podnoszone także w trakcie jazdy przez co jeden cykl pracy został zredukowany o około 17%. Jury doceniło również opcje używania sprzętu zarówno w pętli indukcyjnej jak i swobodnego trybu jazdy.
Grupa UniCarriers powstała w wyniku połączenia działów wózków widłowych Nissan Motors Co., Ltd. i Hitachi Construction Machinery Co., Ltd. oraz Innovation Network Corporation of Japan (INCJ). Powołanie grupy i jej bardzo duże dofinansowanie z rządowego programu innowacyjnego miało na celu zwiększenie znaczenia i udziału w globalnym rynku japońskich producentów.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego