MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
MX
MX

Czterokołowy wózek widłowy z napędem elektrycznym 80 V UniCarriers MX to solidna 4-kołowa ciężarówka z przeciwwagą, będąca niezawodnym partnerem w codziennej pracy z materiałami. Wiele innowacyjnych funkcji sprawia, że ​​MX jest bezpiecznym, szybkim i wydajnym wózkiem widłowym. Wyczerpująca i nieefektywna praca należy już do przeszłości.
MX jest dokładnie tym, czym powinien być wózek widłowy przeciwwagą - niezawodny, mocny i wystarczająco mocny do codziennych zadań. Potężny wózek widłowy powinien również umożliwić wygodną i łatwą pracę. Właśnie dlatego wyposażyliśmy MX w najlepsze narzędzia, aby jazda była tak wygodna i łatwa, jak to tylko możliwe.
MX 2
SDS - Sensitive Drive System

Sensitive  Drive System (SDS) uruchamia i zatrzymuje wszystkie ruchy  delikatnie. Zwiększa również manewrowość i indywidualnie dostosowuje się  do stylu jazdy operatora. Innowacyjne, czułe na nacisk sterowanie  palcem automatycznie reaguje na siłę operacji, umożliwiając precyzyjne i  bardzo szczegółowe ruchy. Perfekcyjnie skoordynowane sterowanie i  optymalny rozmiar kierownicy zapewniają maksymalną zwrotność w każdej  sytuacji.
Pełne bezpieczeństwo

Nasze bezobsługowe hamulce tarczowe z zanurzeniem olejowym zapewniają ograniczenie kosztów konserwacji do minimum. Podobnie jak w przypadku wszystkich wózków UniCarriers, niezawodność nie jest nam obca.
Zwrotna oś tylna

Zwrotna  oś tylna wózka  MX dodatkowo zwiększa możliwości zwinności MX nawet w  ograniczonych przestrzeniach dzięki sterowanej pod kątem 100 stopni  tylnej osi do płynnego toczenia bez dodatkowej mocy.
Duży udźwig

Dzięki udźwigowi od 2,5 do 3,5 ton i wysokości podnoszenia do 7 metrów MX jest idealnym uzupełnieniem wszystkich zadań związanych z transportem materiałów.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego