MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
LX35
LX35
4-kołowy wózek czołowy IC LX 35. Seria zaawansowanych maszyn UniCarriers LX35 oferuje szereg nowych technologii i rozwiązań konstrukcyjnych dążących do zapewnienia bezpiecznej, komfortowej i wydajnej przestrzeni dla Ciebie i współpracowników w Twoim otoczeniu. Ochrona i utrzymywanie stanu środowiska naturalnego jest równie ważna dla Ciebie, jak i dla nas. UniCarriers poważnie traktuje tę odpowiedzialność, wyrażając przekonanie, że właściwa polityka w zakresie ochrony środowiska jest jedną z podstaw odpowiedzialnej działalności biznesowej.
Dowodem na to są sterowane elektronicznie silniki zasilane LPG stosowane w maszynach z serii LX35, które odznaczają się wyjątkowo niskim poziomem emisji substancji szkodliwych.

System ograniczenia ryzyka stosowany w maszynach z serii LX35 obejmuje zaawansowane rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pieszych i operatora. Są to: Funkcja powrotu przekładni do biegu jałowego, System Mast Lock, Ostrzeżenie o zwolnionym hamulcu postojowym, Ostrzenie o niezapiętym pasie bezpieczeństwa
System Mast Lock

Ten standardowy system uruchamiany przez czujnik przy fotelu operatora automatycznie blokuje podnoszenie i przechył masztu, gdy operator opuszcza wózek, co zapobiega niebezpiecznym działaniom przy maszcie i widłach. Gdy operator ponownie zajmie swoje miejsce, funkcje hydrauliczne znów są w pełni dostępne.
Opcjonalny synchronizator sterowania

Funkcja ta sterowana przez VCM pomaga utrzymać precyzyjną i niezmienną koordynację ruchów koła kierownicy i kół, co wpływa na stałą precyzję sterowania.
System sterowania skoncentrowany na silniku

Silnik i funkcje pojazdu są stale monitorowane i sterowane za pomocą zintegrowanych systemów umożliwiających szybkie usuwanie usterek, a także zapewniających stale najwyższy poziom sprawności wózków w każdych warunkach.
Restrykcyjne testowanie prowadzi do uzyskania najwyższej jakości

Firma UniCarriers wykorzystuje system rozwoju i testowania produktów wykorzystywany w branży motoryzacyjnej, co przekłada się na najwyższą jakość i zwiększoną niezawodność.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego