MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
LX
LX
4-kołowy wózek czołowy IC LX. Wózek Compact LX to odzwierciedlenie nieustającego zaangażowania firmy UniCarriers w projektowanie i dostarczanie produktów o możliwie najkorzystniejszym stosunku wartości do ceny z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych w branży rozwiązań technologicznych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w skutecznym opracowywaniu układów napędowych o bardzo niskim poziomie emisji spalin oraz tradycji budowania trwałych, niezawodnych konstrukcji, firma UniCarriers może pochwalić się nowym wzorcem do naśladowania przez konkurencję – wózkami z serii Compact LX.

Seria zaawansowanych maszyn UniCarriers Compact LX oferuje szereg nowych technologii i rozwiązań konstrukcyjnych dążących do zapewnienia bezpiecznej, komfortowej i wydajnej przestrzeni dla Ciebie i współpracowników w Twoim otoczeniu. Ochrona i utrzymywanie stanu środowiska naturalnego jest równie ważna dla Ciebie, jak i dla nas. UniCarriers poważnie traktuje tę odpowiedzialność, wyrażając przekonanie, że właściwa polityka w zakresie ochrony środowiska jest jedną z podstaw odpowiedzialnej działalności biznesowej.
System Mast Lock

Ten standardowy system uruchamiany przez czujnik przy fotelu operatora automatycznie blokuje podnoszenie i przechył masztu, gdy operator opuszcza wózek, co zapobiega niebezpiecznym działaniom przy maszcie i widłach. Gdy operator ponownie zajmie swoje miejsce, funkcje hydrauliczne znów są w pełni dostępne.
Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wyświetlacz LCD stosowany w wózkach Compact LX umożliwia łatwy i szybki dostęp do wielu informacji, co przekłada się na proste diagnozowanie usterek i minimalny czas przestoju. Zintegrowana konstrukcja wyklucza dodatkowe koszty wynikające z zastosowania odrębnego narzędzia słuchawkowego. Zaprogramowane przypomnienia o harmonogramie czynności konserwacyjnych są gwarancją planowego wykonania wszystkich tych prac.
Sterowanie prędkością jazdy oraz przełącznik Power/Eco

Dostosuj prędkość maksymalną do poziomu umiejętności operatora lub charakterystyki operacyjnej dzięki opcjonalnemu przełącznikowi sterowania prędkością jazdy. Dostępny w ramach wyposażenia standardowego przełącznik Power/Eco umożliwia uzyskanie oszczędności paliwa (nawet o 17%), a także obniżenie poziomu hałasu po przejściu w oszczędny tryb pracy ECO.
Komfortowa jazda i sterowanie

Nowy, dostępny opcjonalnie układ sterowania FINGERTIP*, w pełni amortyzowany fotel oraz przestronny przedział operatora z wyświetlaczem LCD to elementy wyposażenia, które pozytywnie zaskoczą operatorów, sprawiając, że łatwiej im będzie spędzić dzień roboczy w sposób komfortowy. (*dostępny w wybranych modelach)
Opcjonalny maszt optiview

Wyjątkowe rozwiązania konstrukcyjne masztu dostępne w najbardziej kompaktowych modelach z serii LX zapewniają wzrost widoczności do przodu o 50% w porównaniu z typowymi masztami z 3 sekcjami. Optymalna widoczność daje operatorowi możliwość dokładnego obserwowania wykonywanych manewrów, a tym samym zwiększa wydajność i ogranicza ryzyko uszkodzenia ładunku.
Konstrukcje silnikowe K21 i K25

Silniki UniCarriers zasilane LPG to jednostki własnej konstrukcji o wzmocnionej konstrukcji cylindra i innym kształcie komory spalania. Wraz z elektronicznymi systemami sterowania, silniki te są doskonałym rozwiązaniem, które spełnia wymagania przemysłowe w zakresie obniżonej emisji spalin i niewielkiego zapotrzebowania na paliwo, a przy tym nie mają niekorzystnego wpływu na moc i moment obrotowy. Długie okresy pracy między przeglądami oznaczają wysoką użyteczność i obniżone koszty operacyjne.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego