MitecForKlift
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty > Wózki paletowe transportowe
DX
DX
UniCarriers DX to komfortowy wózek czołowy przeznaczony do pracy z ładunkami o masie od 1,5 do 3,2 tony. Charakteryzuje się on wieloma oczywistymi zaletami oraz silnikiem spalinowym najwyższej jakości zasilanym olejem napędowym lub LPG.
Wózek czołowy UniCarriers DX pracuje cicho i niemal nie wytwarza drgań. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem. Zaawansowana ergonomia oraz szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie bezpieczeństwa i wydajności sprawiają, że wózek oferuje światowy poziom sprawności oraz szereg funkcji podlegających modyfikacji i podnoszących wszechstronność.

Maszyny z serii DX wyposażono w najnowocześniejszy silnik spalinowy zasilany LPG, który zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym poziomie emisji spalin. W trybie ECO zużycie paliwa spada o dodatkowe 18%. Trwały silnik wysokoprężny z układem szybkiego nagrzewania rozruchowego jest wyjątkowo niezawodny, łatwy do uruchomienia i zgodny z wymogami rygorystycznych norm środowiskowych. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju.
Amortyzowana kabina

Za dalszy wzrost wydajności odpowiada opatentowany, 4-kierunkowy układ amortyzatorów, do którego przymocowana jest platforma operatora. Rozwiązanie to skutecznie obniża poziom odczuwanych wstrząsów, wibracji i hałasu.
Przycisk ECO-Driving

Za prostym naciśnięciem przycisku możliwe jest obniżenie poziomu hałasu i zużycia paliwa.
Zabezpieczenie kodem identyfikacyjnym PIN

Standardowy, 4-cyfrowy kod dostępu eliminuje możliwość użytkowania maszyny przez osoby nieupoważnione. Można zarejestrować do 5 użytkowników rozpoznawanych na podstawie kodów PIN. Dzięki temu możliwy jest także odczyt parametrów czasu pracy dla każdego z zakodowanych operatorów.
Światowa czołówka w zakresie technologii LPG

Zasilany LPG, ekologiczny silnik zapewnia niski poziom zużycia paliwa oraz wyjątkowo niski poziom emisji substancji szkodliwych bez pogorszenia sprawności. Jednostkę napędową wyposażono w zaawansowany układ sterowania silnikiem oraz trójdrożny katalizator pracujący w układzie zamkniętym.
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
MitecForKlift
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Copyright © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
ul. Północna 15-19, 54-105 Wrocław
+48 71 718 21 30
biuro@mitec.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego